Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Hodinky(0)

Skrýt filtry

Pánské sportovní hodinky v New Balance

New Balance je známý a uznávaný výrobce sportovního oblečení a obuvi po celém světě. S ohledem na potřeby našich zákazníků a plnění výzev 21. století jsme vytvořili další produkt věnovaný sportovcům - pánské sportovní hodinky RunIQ. Čím se liší pánské sportovní hodinky od chytrých hodinek? Kolik stojí dobré a spolehlivé pánské sportovní hodinky? Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si pro sebe ty nejlepší hodinky! Podívejte se také na tenisky na tenis.

Žádné výrobky

Pánské sportovní hodinky - čím jsou specifické?

Pánské sportovní hodinky se vyznačují mnoha vlastnostmi, které běžné hodinky nemají. Pánské hodinky na řemínku mají pevnou a odolnou baterii, nárazuvzdorný a voděodolný displej a řadu komponentů, které zvyšují jejich výkon. Sportovní hodinky jsou ideálně kombinovány s pánskými řemínky a mohou být vybaveny měřičem srdečního tepu, vestavěným GPS a systémem Android, díky kterému si můžete nainstalovat různé sportovní aplikace pro sledování pokroku ve cvičení. Čím se sportovní hodinky liší od chytrých hodinek? Nezapomeňte na New Balance pánské.

Sportovní hodinky a inteligentní hodinky

Na rozdíl od sportovních hodinek mají chytré hodinky vlastní operační systém a jsou určeny k připojení k chytrému telefonu svého majitele. Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby vám umožnily ovládat telefon, aniž byste se museli dívat nebo se dokonce dotýkat jeho displeje. Pánské sportovní hodinky na řemínku naopak fungují nezávisle na smartphonu, dají se připojit k telefonu, ale jejich účelem není jeho ovládání. Prvořadým cílem sportovních hodinek je schopnost měřit aktivitu, sledovat pokrok a dosahovat tréninkových cílů. Tento typ pánského sportovního příslušenství vám poskytne skvělé tréninkové možnosti! Módní a pohodlnéboty na leto.

Pánské sportovní hodinky RunIQ - jako stvořené pro sportovce

Pánské sportovní hodinky RunIQ dostupné v naší nabídce jsou chytré hodinky určené pro ty, kteří rádi tráví čas aktivně a pravidelně sportují. Hodinky mají procesor Intel Atom a 4 GB vestavěné paměti a umožňují zaznamenávat tréninkové dávky a následně provádět pokročilou analýzu dosažených výsledků (spolu s přehlednými grafy a statistikami). Pánské sportovní hodinky RunIQ disponují měřičem srdečního tepu, GPS, Wi-Fi modulem, Bluetooth, gyroskopem a akcelerometrem, jakož i výkonnou baterií, která dokáže pracovat až 24 hodin na jedno nabití (se zapnutým GPS a měřením srdečního tepu až 5 hodin). Hodinky RunIQ lze synchronizovat s Google Play Music a sítí STRAVA, jsou odolné vůči častému kontaktu s vodou (např. při plavání, ale bez skákání do vody a potápění) a mají menu v českém jazyce. Přečtěte si, jak začít běhat s nadváhou.

Pánské sportovní hodinky na řemínku - ceny

Kolik stojí pánské sportovní hodinky RunIQ od New Balance? Tento inteligentní doplněk si můžete pořídit již za 8275 korun. Balení s hodinkami obsahuje také krabici, návod k použití, USB kabel a nabíječku. Vzhledem k vysoké třídě voděodolnosti, pečlivému zpracování, bohaté výbavě, pohodlnému a vyměnitelnému řemínku a přitažlivému sportovnímu designu je tato cena velmi atraktivní. Není tedy divu, že o RunIQ se mluví neustále!