Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Barva

Velikost

Rozsah slev

Bundy(4)

Skrýt filtry

Dámské přechodné bundy do dobrého i špatného počasí

Vedete aktivní životní styl a nedovedete si představit každodenní život bez outdoorových aktivit? Ty se zdají být ještě náročnější, když teplota za oknem trochu klesne a aura si s námi zahrává. To vás ale nemusí držet doma! Dámské přechodné bundy s vámi udrží krok a zajistí pohodlný trénink i v chladnějších dnech!

Dámské přechodné bundy ve sportovním stylu

Na jaře a na podzim, kdy se počasí nemůže tak úplně rozhodnout, jste rozhodnuta ve svých zvycích a rutině pokračovat. Pohodlné dámské přechodné bundy, praktické větrovky nebo dámské tréninkové bundy s kapucí šité na míru aktivním ženám, které je opravdu těžké zastavit – to vše najdete v nabídce New Balance.

Dámské přechodné bundy s kapucí – praktická stránka dobrého designu

Dámské sportovní oblečení, které neomezuje v pohybu a poskytuje maximální volnost, a přitom jednoduše pečuje o váš tepelný komfort – to je naprostá nutnost. Dámské přechodné bundy s kapucí nebo módní větrovky, které najdete v nabídce New Balance, jsou brilantním spojením praktické stránky dámského oblečení s módním a efektním designem. Viz také dámské boty.

Dámské přechodné bundy New Balance

Pokud plánujete zvýšenou outdoorovou aktivitu, zvolte dámské přechodné bundy New Balance s kapucí, které jsou vyrobeny z materiálů se zvýšenou odolností proti větru a vodě a optimálně chrání před chladem. Za zvážení stojí modely, u kterých jsou rukávy a spodní část bundy zakončeny lemy, které navíc zlepšují pohodlí a zaručují maximální přizpůsobení bundy postavě. Pokud potřebujete mnohem větší kalibr svrchního oblečení, ale ještě není čas na zateplené zimní bundy pro ženy, zvažte dámskou přechodnou bundu s technologií NB HEAT, která zabraňuje prochladnutí a umožňuje udržovat optimální tělesnou teplotu.

Často kladené otázky

Jaké dámské přechodné bundy jsou nejvhodnější při tréninku?

Pro aktivní ženy budou nejlepším řešením lehké dámské přechodné bundy z kvalitního polyesteru, který skvěle ochrání před větrem. Pro ochranu hlavy před chladem nebo deštěm volte dámské přechodné bundy s kapucí a spodními stahovacími prvky, které bundě umožní maximálně se přizpůsobit postavě. Praktickým řešením budou i bundy s kapsami na zip, do kterých schováte drobnosti při tréninku. Objevte nejmódnější boty do posilovny dámské.

Čím se vyznačují dámské přechodné bundy s technologií NB HEAT?

Dámské přechodné bundy, které byly navrženy s využitím technologie NB HEAT, jsou bundy pro speciální úkoly. Jsou ideální pro trénink ve ztížených podmínkách, protože zabraňují podchlazení a umožňují udržovat optimální tělesnou teplotu. Technologie NB HEAT využívá UV, antibakteriální ochranu a technologii rychlého schnutí. Zjistěte, jaká by měla být dámská zimní bunda dlouhá.

Čím by měly vyniknout dámské přechodné bundy na běhání?

Dámské přechodné bundy na běhání by měly být především lehké a maximálně pohodlné. Je důležité, aby byly vyrobeny z prodyšného vnějšího pláště, který zároveň zaručuje optimální technický komfort a chrání před chladem.

Jaké dámské přechodné bundy jsou nejvhodnější při tréninku?

V nabídce New Balance najdete dámské přechodné bundy, které skvěle doplní sportovnější a každodenní stylizace. Vyberte si oversize větrovku s originálním potiskem nebo přiléhavou dámskou přechodnou bundu s kapucí. Zjistěte, jak vybrat pánskou přechodnou bundu.