Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Velikost

Barva

Určení

Pro

Kolekce

Cena

Typ zapínání

Rozsah slev

Velikosti 35,5-40(101)

Skrýt filtry

Dětské boty velikosti 35,5 až 40 – široká a atraktivní nabídka v prodejně New Balance

Hledáte boty ve velikostech od 35,5 do 40, které dokonale vyhovují potřebám vašeho dítěte? Podívejte se do obchodu New Balance – dětská obuv, která je u nás k dispozici, vám umožní bez problémů koupit boty pro vašeho syna nebo dceru. Podívejte se na naši nabídku.

Je zobrazeno 96 z 101 prvků.

Ukázat dalších 5 výrobků

Proč jsou dětské boty New Balance 37 nebo 39 skvělou volbou?

Pokud hledáte dětskou obuv 38 nebo 40, nemohli jste trefit lépe. E-shop New Balance je skvělým místem pro nákup pohodlné a odolné obuvi pro vaše dítě. Je vybavena řešeními, která zajistí pohodlí těch nejmenších v každé situaci. Jedná se například o:

  • silnou gumovou podešev, která ochrání metatarsus a prsty na nohou, když dítě běží po skalnatém povrchu;
  • prodyšný svršek, takže nohy vašeho dítěte se příliš nepotí.

Naše dětské tenisky 37 nebo 38 jsou lehké, takže se velmi pohodlně nosí. Jsou ideální pro mnoho příležitostí. Nezáleží na tom, zda vaše dítě potřebuje boty, aby chodilo do školy, nebo při hraní s vrstevníky venku nebo během turistických výletů. Charakteristickým rysem naší obuvi je také univerzální design, který bude vyhovovat každému dítěti.

Přečtěte si také: Jaké boty pro dítě koupit?

Dětská obuv 37 nebo 39 New Balance – jaké modely si můžete koupit v našem e-shopu?

V naší nabídce najdete velmi široký výběr dětské obuvi. Dostupné velikosti zahrnují boty pro dívky a chlapecké boty 36, 37 nebo 40. Mezi doporučené modely můžeme mimo jiné zařadit:

  • GSB550BK – mají mimořádně atraktivní design, který je poctou designu basketbalových hřišť 80. let XX století; horní část obuvi z kůže a masivní podešev zajistí dostatečnou odolnost;
  • YV373XY2 – lehká EVA pěna umístěná v mezipodešvi a patě absorbuje nárazy, což vede k velkému pohodlí při pohybu.

Pokud máte zájem o boty pro děti, četné velikosti nejsou jedinou výhodou při nákupu v e-shopu New Balance. Naše nabídka se vyznačuje také pestrým barevným schématem. Můžete si vybrat boty například v modré, červené, žluté nebo růžové barvě.

Nezapomeňte, že u nás najdete nejen sportovní obuv, ale také fotbalovou obuv a dětské sandály. 38, 39 nebo 40 – nezáleží na tom, jakou velikost potřebujete. V e-shopu New Balance si můžete snadno vybrat model, který odpovídá noze vašeho dítěte.

Dětská obuv 38 nebo 39 – jakou velikost si vybrat?

Pokud nevíte, zda by vaše dítě mělo nosit dětské boty 37 nebo 38 , velikost jeho chodidla zjistíte snadno. Stačí, když ho dítě položí na list papíru umístěný na rovném a plochém povrchu. Pak tužkou obkreslete jeho obrysy a změřte délku od špičky palce k patě. Noha by měla být v ponožce.

K získanému výsledku přidejte 5-6 mm. To je důležité, protože dítě rychle roste a jeho nohy se při chůzi posouvají. Aby mu bylo zajištěno pohodlí při používání obuvi, je nutné zajistit rezervu uvnitř boty.