Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Kategorie

Určení

Pro koho

Velikost

Barva

Cena

Rozsah slev

Šortky(23)

Skrýt filtry

Běžecké šortky New Balance – široký výběr modelů

Pokud se zajímáte o outdoorové aktivity, vyplatí se pořídit si kvalitní oblečení. Doporučujeme pánské a dámské běžecké šortkyNew Balance, které jsou velmi pohodlné a funkční. Prohlédněte si širokou nabídku našeho e-shopu.

Proč se vyplatí koupit kalhoty na běhání?

Pokud jste nadšenci do cvičení, budou se vám hodit kalhoty na běhání. Pomohou vám dokončit váš trénink bez ohledu na to, kde jste si jej naplánovali. Může to být běh:

  • po chodnících na sídlišti nebo v parku;
  • po lesních cestách;
  • v horách nejen na stezkách, ale i mimo nich.

Pánské nebo dámské běžecké šortky vám poskytnou potřebnou volnost a při pohybu se budete cítit lehce. Poskytují také ochranu proti odřeninám stehen a zabraňují nepříjemné bolesti s tím spojené.

Jsou skvělým tipem nejen pro teplé, ale i chladnější dny. Pokud se nechcete nadměrně potit, na jaře nebo na podzim můžete nosit kraťasy a termotričko. To umožní pokožce volně dýchat.

Dámské i pánské kalhoty na běhání New Balance nabízí mnoho funkčních řešení

Běžecké kalhoty New Balance se vyplatí koupit, protože jsou:

  • lehké a příjemné na dotek – díky nim se budete při běhu cítit jistě a v pohodě;
  • odolné – jsou vyrobeny z odolného polyesteru, což znamená, že vám budou sloužit dlouhou dobu; například nehrozí jejich poškození náhodným zachycením o větev nebo pádem na zem;
  • funkční – do kapes můžete vložit různé drobnosti, například klíče, softlask, tedy měkkou láhev na vodu, sacharidové či proteinové doplňky nebo peníze a máte k nim vždy snadný přístup.

Pokud zvolíte dámské nebo pánské dámské běžecké šortky New Balance, dostanete ekologické produkty z organických nebo recyklovaných materiálů. Jejich nákup vám umožní přispět k ochraně planety.

Reflexní prvky na šortkách zvýší bezpečnost při běhání ve tmě. Další velkou výhodou je technologie NB Dryx, díky které je z látky rychle a efektivně odváděna vlhkost. To vám umožní zůstat v suchu i při intenzivním cvičení.

Jaké kalhoty na běhání koupíte v našem e-shopu?

Nabízíme mnoho modelů sportovních kraťasů. Liší se z hlediska:

  • barvy – u nás si vyberete černé, modré, fialové, růžové, oranžové nebo zelené běžecké kalhoty;
  • střihu – na výběr jsou volné kraťasy nebo přiléhavé krátké legíny.

Jestli máte zájem o pánské kalhoty na běhání, doporučujeme model s vnitřními kompresními kraťasy. Zlepšují krevní oběh, takže budete připraveni na delší fyzické cvičení. Navíc stabilizují svaly a klouby, díky čemuž jsou méně náchylné na zranění a přetížení. Tímto způsobem snižují riziko vážných zranění.