Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Barva

Velikost

Určení

Kategorie

Rozsah slev

Ponožky(8)

Skrýt filtry

Dámské ponožky New Balance

Sortiment ponožek a dámských doplňků je opravdu velmi široký. Nabízíme dámské ponožky různých výšek, textur a střihů. Podle toho, zda přemýšlíte o outfitu do práce nebo do posilovny, byste měli zvolit jiný model ponožek, abyste si užili pohodlí při jejich nošení.

Dámské ponožky – jaké si vybrat?

Dámské ponožky jsou nezbytným prvkem šatníku každé ženy bez ohledu na věk. Dámské ponožky mohou být v mnoha variantách a ty 100% bavlněné i ty s celulózou – modelů a barev je opravdu mnoho. Vše záleží na tom, jaké ponožky potřebujete a jaký životní styl oblibujete.

Dámské krátké ponožky – ideální na léto!

Dámské krátké ponožky jsou prvkem vašeho šatníku, který se v létě určitě bude hodit. Tento typ ponožek je kratší než standardní ponožky, takže vás nezahřejí jako ty vyšší. Dámské ponožky na nohy mohou být navíc ve dvou variantách: pod kotník a nad kotník. Které si vybrat? Záleží na botách, které k nim plánujete nosit. V létě si můžete vybrat i barevné dámské ponožky. Podívejte se také dámské boty na běhání.

Dámské běžecké ponožky – čím se vyznačují?

Pro ženy, které běhají a používají boty po kotníky, budou nejvhodnější delší dámské sportovní ponožky. Dámské běžecké ponožky New Balance mají speciálně navržený přední a zadní díl se zvýšeným lemem. Tento design poskytuje maximální ochranu chodidla při pohybu. Dámské ponožky New Balance navíc vypadají mimořádně stylově, protože příliš nevyčnívají nad okraj boty. Tenisové boty dámské.

Jaké dámské fitness ponožky?

Dámské dlouhé ponožky se vám budou hodit při cvičení různých forem fitness a tréninku v posilovně. Při výběru dámských sportovních ponožek je můžete barevně sladit ke svému outfitu, pro vytvoření jednotného sportovního střihu. V případě fitness obuvi se osvědčí jak dámské ponožky na nohy, tak ty, které sahají trochu výš až ke kotníku. Pokud máme citlivá chodidla, vyplatí se je chránit tenkými, bavlněnými ponožkami, které skvěle odvětrávají.

Jaké dámské trekové ponožky?

Když vaše trasa prochází nerovným, hrbolatým terénem, nohy našlapují v různých úhlech a vy přizpůsobujete svůj krok danému podloží. Abyste v takových případech minimalizovali pocit nepohodlí, hledejte pohodlné trekové boty, ale také tlusté dlouhé dámské ponožky. Nejlepší boty na běhání dámské.

Dámské ponožky pro každodenní nošení

Pokud potřebujete pohodlné dámské ponožky na každodenní nošení, vezměte si dámské sportovní ponožky! Na stránkách obchodu New Balance najdete velmi komfortní, pohodlně střižené dámské ponožky na nohy, které se skvěle hodí k botám s výraznějším střihem, jako jsou baleríny nebo mokasíny. Přečtěte si, jak vybrat boty na behani.

Proč jsou sportovní ponožky tak dobré?

Dámské ponožky New Balance jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Poskytují maximální komfort z hlediska odvodu potu z povrchu nohy, což je při tréninku velmi důležité. Dámské ponožky New Balance navíc dokonale přilnou k nožní klenbě – díky tomu se nesesunou ani nerolují, zůstávají stále na jednom místě. Některé z dámských běžeckých ponožek jsou profilovány pro pravou a levou nohu, aby zajistily ještě větší pohodlí při používání.