Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Barva

Velikost

Určení

Šířka

Výška podrážky

Kolekce

Kategorie

Rozsah slev

Tenisové(7)

Skrýt filtry

Dámské tenisky, tenisky New Balance

New Balance je uznávaným a respektovaným výrobcem v mnoha zemích oděvního průmyslu. Specializujeme se zejména na kvalitní sportovní boty. Nové designy New Balance pro ženy zahrnují také dámské sportovní boty, dámské tenisky a dámskou zimní obuv. Nejedná se o výdaj, ale o investici do komfortu a sportovního a zdravého životního stylu.

Dámské tenisky – povinná koupě pro ženy fascinované tenisem

Dámské tenisky New Balance jsou vysoce kvalitní sportovní boty, které lze upravit podle vašich potřeb. Nabízíme dámskou tenisovou obuv pro začátečnice i pokročilé tenistky. Správně vybrané tenisky jsou nezbytné pro tak dynamický sport, jako je tenis. Speciální design podrážky dámských tenisek New Balance z nich dělá na tenisovém kurtu neocenitelné sportovní boty. Jedná se o dámské tenisky, které mají zvýšenou přilnavost a poskytují noze přirozenou polohu během tréninku. Chrání ji také před nárazy a údery.
Vyberte si tu nejlepší sportovní podprsenku pro větší poprsí.

Dámské tenisové boty – všestranné, lehké a dynamické

Dámské tenisové boty New Balance se vyznačují velmi dobrou přilnavostí, vynikající cirkulací vzduchu a vysokou odolností. Jedná se o sportovní tenisky, které nevystavují nohy odřeninám nebo podráždění během tréninku a jejich materiál odvádí teplo a vlhkost ven, pryč od těla. Tyto boty jsou také velmi lehké díky technologii REV-Lite. Speciální pěna, kterou je potažena podrážka, je asi o 30% lehčí než ostatní standardní dámské tenisové boty. Lehké boty zaručí pohodlí i pohyblivost na kurtu. Díky tomu budou vaše pohyby rychlé a plynulé, což je při tenisové hře nevyhnutné.
Podívejte se, jak nosit široké kalhoty.

Dámské sportovní tenisky s inovativními technologiemi: Probank, N-Durance a REV-Lite

Cílem je naučit se co nejpřesněji biomechaniku lidského chodidla a zvýšit pohodlí a bezpečnost například tenisek používaných při tréninku. Mezi technologie používané společností New Balance v sportovních botách patří Probank, N-durance a REV-Lite.

REV-Lite spočívá v umístění speciální pěnové podrážky uvnitř sportovní tenisky, což ovlivňuje její lehkost. Technologie N-Durance je založena na vlastnostech pryžového materiálu, který je umístěn pod patou, aby absorboval nárazy. Probank je na druhou stranu inovativní pěna, která podporuje nohu při bočních smykových pohybech. Tyto technologie byly vytvořeny pro sportovní obuv, jako jsou dámské tenisky. Značka je také známá používáním řešení jako Abzorb, HypoSkin nebo FreshFoam – tato řešení ovlivňují lepší přizpůsobení sportovní boty noze a účinné tlumení. Slaďte fitness trička dámská.

Sportovní dámská obuv – ceny

Kolik stojí dámské tenisky New Balance? Unikátní dámské botasky na tenis si můžete koupit už za pár stovek. Pokud potřebujete kvalitní dámské sportovní tenisky, určitě se podívejte na naši nabídku! Vyberte si tu nejpohodlnější sportovní boty.