Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Barva

Velikost

Zateplený výrobek

Rozsah slev

Zimní bunda(4)

Skrýt filtry

Pánské zimní bundy – buďte na zimu připraveni

Syrová, zimní aura nemusí v módě znamenat jednoduchou strohost. Právě naopak! V zimě můžete nosit módní a stylové pánské oblečení a zároveň být oblečeni v souladu s nejnovějšími módními trendy. Základem pánského šatníku pro chladné dny budou samozřejmě zimní bundy. Ty jsou nejen akcentem či prvkem dotvářejícím celek, ale stále častěji se dostávají do popředí stylingu. Jaké pánské zimní bundy jsou tuto sezónu nejmódnější a jak si vybrat?

Pánské zimní bundy - funkční a praktická stránka pánského šatníku

Zimní šatník je sada oblečení navržená tak, aby poskytovala pohodlí a ochranu před mrazem v chladnějších dnech. Pánské zimní bundy jsou důležitým prvkem tohoto šatníku a mají nejen praktickou funkci, ale také určují módu a styl. Mělo by vám záležet na tom, aby byla bunda funkční i vizuálně atraktivní.

Na co si dát pozor při výběru pánské zimní bundy?

Pánské zimní bundy New Balance jsou univerzálním řešením, které se vyznačuje především souladem s nejnovějšími módními trendy a dokonalým stylem. Zároveň nezapomínáme, že zimní sportovní bundy mají chránit také před mrazem a studeným větrem. Proto při výběru zimní bundy dbejte na prvky jako svrchní materiál, ze kterého byla vyrobena, vysoký větruodolný límec a kapuce či manžety, ale také kapsy. Jaké pánské zimní boty?

Jaké pánské zimní bundy jsou nejoblíbenější?

V závislosti na stylu, ve kterém se rádi oblékáte, ale také na účelu bundy se vyplatí vybrat si model, který vám poskytne maximální komfort každý den. V přechodném období se budou skvěle hodit pánské podzimně-zimní bundy, během mrazivého počasí se vyplatí zvolit pro pány tlustší péřové zimní bundy. Jaký pánský batoh do práce?

Často kladené dotazy

Jaký typ výplně zvolit při výběru zimní bundy?

Při výběru pánských zimních bund si můžete vybrat modely se syntetickou výplní, jako jsou polyesterová vlákna, ale také s přírodní výplní, jako je chmýří nebo peří. Záleží-li vám na pánské zimní bundě, která vám poskytne maximum tepla i při nejnižších teplotách, vsaďte na přírodní materiály, které teplo udrží lépe. Podívejte se na nejlepší pánské zimní bundy.

Z jakého materiálu jsou nejlepší pánské zimní bundy?

Při výběru pánské zimní bundy se vyplatí věnovat pozornost nejen typu výplně, ale také vnějšímu materiálu. Nejlepším řešením budou teplé pánské zimní bundy, jejichž vnějším materiálem je polyester s příměsí bavlny.

Jaká bude nejlepší pánská běžecká bunda na zimu?

Při výběru pánských zimních běžeckých bund dbejte na nepromokavost a prodyšnost – ty s nízkou prodyšností budou mít problém s odvodem vlhkosti. To jsou mimořádně důležité parametry v případě bund určených ke sportování. Vyberte si model s kapucí, která chrání před větrem a srážkami a vybaven manžetami, které dokonale přilnou k tělu a zabrání nárazům větru. Vyberte si turistické oblečení.