Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Barva

Velikost

Rozsah slev

Kalhoty(33)

Skrýt filtry

Pánské tepláky

Tepláky jsou povinnou výbavou každého aktivního muže bez ohledu na to, jakou formu sportu preferuje. Pánské teplákové soupravy jsou velmi pohodlným řešením nejen na cvičení, stále častěji se stávají volbou pro každý den i jako alternativa k džínám. Podívejte se, jaké pánské tepláky jsou v nabídce New Balance a vyberte si pro sebe ten správný model!

Pánské teplákové soupravy, tedy sportovní komfort v módním provedení

Pánské teplákové soupravy jsou nadčasovým symbolem sportovní elegance, kterou oceňují muži po celém světě. Oblíbenost pánských tepláků je jistě způsobena jejich pohodlností, ale také množstvím modelů, ve kterých jsou tepláky dostupné. Tepláky mohou být těsné jako legíny nebo volnější, zakončené lemem nebo tradičně zakončené švem.

Pánské tepláky - nejen do posilovny

Pánské teplákové soupravy, jako všechny pánské sportovní oděvy, se vyznačují velmi důležitým aspektem: jsou velice pohodlné. Hlavním motivátorem jejich vzniku byla pohodlnost: pánské sportovní kalhoty přece nesmí omezovat pohyb ani být překážkou při cvičení. Jedna věc je jistá: tepláky můžeme klidně nazvat také lifestylovým oblečením. Podívejte se také na naši nabídku pánských sportovních šortek.

Pánské tréninkové kalhoty: nezbytnost pro sportovce

Pánské sportovní kalhoty provázejí snad každý váš trénink. Nezáleží na tom, jestli běháte po horách, cvičíte silový trénink nebo hrajete basketbal – pánské teplákové soupravy jsou nezbytností. Pokud často sportujete, vyplatí se mít v šatníku několik párů pánských tepláků. Které si vybrat? Závisí to od vašich preferencí a disciplíny, kterou praktikujete. Někdo má raději obtažené kalhoty a nemá rád volné střihy. Dobrou volbou budou v takovém případě pánské slim fit tepláky nebo pánské běžecké legíny. Preferujete-li ničím nerušený komfort a nemáte rádi pocit materiálu na pokožce, vyberte si pánské volné tepláky. Zkombinujte je s módními teniskami pro módní, sportovní vzhled! Prozkoumejte také další sportovní oblečení pro muže.

Často kladené dotazy

Jakou barvu pánských tepláků zvolit?

Pánské tepláky jsou dostupné v mnoha modelech a barvách. Není tedy divu, že se ptáte, který z nich si vybrat. V tomto případě mezi pánskými teplákovými soupravami žádná omezení neplatí! Šťavnatá modrá, sytá bordová nebo klasická šedá? Všechny tyto barvy budou vypadat během tréninku dobře. Vyberte si takovou, která bude v souladu s vašimi preferencemi.

Z jakého materiálu jsou vyrobeny pánské tepláky?

Pánské teplákové soupravy jsou obvykle vyrobeny z bavlny. Jedná se o materiál, který díky své jemnosti a měkkosti přináší skvělý komfort nošení. Kromě toho, že jde o přírodní tkaninu, má důležité vlastnosti v kontextu provádění sportu, tj. prodyšnost a savost. To zaručuje jedinečný pocit pohodlí při nošení. Pánské tepláky New Balance jsou vyrobeny z materiálů, které splňují normu green leaf, jsou tedy šetrné k životnímu prostředí a neovlivňují jeho zhoršování. Slaďte svůj outfit s pánskými sportovními doplňky.

Je pohodlné cvičit v dlouhých tréninkových kalhotách?

Tréninkové kalhoty pro muže byly vytvořeny tak, aby se v nich pohodlně cvičilo! Pokud jste však zvyklí cvičit v šortkách a přemýšlíte, jestli vám bude pohodlně v pánských sportovních dlouhých kalhotách, zamyslete se nad tím, jak byste je mohli používat při sportu, kterému se věnujete. Pokud délka kalhot nijak neovlivňuje váš výkon, můžete bez obav zvolit pánské dlouhé teplákové kalhoty jako spodní část vašeho sportovního outfitu.