Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Velikost

Barva

Určení

Pro

Kolekce

Rozsah slev

Typ zapínání

Velikosti 28-35(102)

Skrýt filtry

Dětské botasky 28–35 – široká nabídka New Balance

Hledáte dětské botasky pro dítě od 4 do 10 let? Využijte širokou nabídku, kterou jsme pro vás připravili v New Balance. U nás koupíte boty pro kluky nebo holčičí boty ve velikostech 30 nebo 35 a v menších. Podívejte se na náš sortiment.

Je zobrazeno 96 z 102 prvků.

Ukázat dalších 6 výrobků

Boty pro děti 28-35 – proč se vyplatí vybírat obuv z nabídky New Balance?

Nákup dětské obuvi v našem obchodě je skvělou příležitostí, jak poskytnout vašemu dítěti boty, které splňují jeho očekávání. Jsou skvělou volbou, protože se vyznačují:

  • odolností – jsou vyrobeny z nejkvalitnějších syntetických materiálů, takže vydrží dlouho, i když je vaše dítě intenzivně používá;
  • komfortem používání – pružná pěna usnadňuje pohyb na nerovném terénu a účinně chrání vaše nohy proti nárazům, například na kameny.

Dětské boty 35 nebo v menších velikostech, které zakoupíte v e-shopu New Balance, jsou lehké, takže nohy nadměrně neunavují. Mají také univerzální, velmi atraktivní design, který se hodí k různým stylům.

Naše botasky pro kluky a dívky velikosti 28 nebo větší, jsou ideální pobídkou pro outdoorové aktivity, jako je hra s kamarády, poznávací výlet nebo jogging. Abyste svému dítěti poskytli maximální pohodlí při pohybu, můžete u nás zakoupit oblečení pro děti, které je stejně funkční a odolné jako boty, včetně vzdušného trička nebo kraťas.

Přečtěte si také: Jak vybrat perfektní obuv pro dítě?

Jak vybrat ty nejlepší dětské botasky ve velikosti 35 nebo menší z nabídky New Balance?

V našem obchodě naleznete široký sortiment. Můžete si vybrat z různých modelů, které lze filtrovat podle:

  • barvy – např. model YK570NM3 je dostupný v 5 barvách (červená, tmavě modrá, růžová, šedá, zelená);
  • designu – v závislosti na modelu je naše logo umístěné na boku obuvi větší nebo menší;
  • způsobu zapínání – suchý zip nebo šněrování.

V e-shopu New Balance snadno koupíte dětské boty, které dokonale odpovídajú potřebám vašeho dítěte. Dětské boty 34 a 35 a menší velikosti od rozměru 28 – to je nabídka New Balance.

Pokud nevíte, jakou velikost vybrat, změřte dítěti velikost chodidla. Nejlépe se to dělá tak, že jej položíte na kus papíru na rovný, hladký povrch a obkreslíte jeho obrysy. Noha by měla být v ponožce. Změřte vzdálenost mezi špičkou největšího palce nohy a patou. K získanému výsledku se vyplatí přidat 5–6 mm. Dítě neustále roste, takže je potřeba koupit mu boty ve velikosti o něco větší, než jsou vaše výpočty.

Pokud potřebujete více informací na téma velikosti, přečtěte si náš článek týkající se měření délky chodidel.