Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Pro koho

Velikost

Šířka

Výška podrážky

Barva

Cena

Rozsah slev

Fresh Foam x Hierro(11)

Skrýt filtry

New Balance Fresh Foam x Hierro v7 – boty pro náročné

Trénuješ běh v lese nebo na horách? Máte rádi extrémní expedice, ve kterých se hodí extrémně odolná a pohodlná obuv? Podívejte se, jaké možnosti přináší běžecké boty New Balance Fresh Foam x Hierro.

Jaké technologie jsou použity v botách New Balance Hierro v7?

Hierro v7 je model, ve kterém najdete mnoho praktických řešení. Usnadňují běh, zvláště když musíte čelit obtížnému terénu nebo náročným povětrnostním podmínkám. Jde o lehkou a měkkou svěží pěnu. Poskytne vám dostatečné odpružení, i když běháte po:

  • hrbolaté stezce se spoustou kamenů;
  • nerovném lesním terénu, plném nejrůznějších překážek, jako jsou malé kopce nebo jámy;
  • kamenité stezce v horách.

Fresh Foam usnadňuje pohyb a, umožňuje vašim nohám energicky se odrážet od země. Taková pěna ochrání vaše klouby před přetížením při delším tréninku. Díky tomu se můžete vyhnout vážným zraněním.

Další užitečnou vlastností běžecké obuvi New Balance Hierro je zesílená špička Toe Protect na svršku. Ochrání vaše prsty v situaci, kdy při běhu omylem zakopnete o kámen nebo kořeny trčící ze země.

Čím je model New Balance Fresh Foam x Hierro v7 tak výjimečný?

New Balance Hierro je model pro náročné, kteří se nebojí žádných okolností. Boty:

  • jsou velmi odolné – svršek je vyroben z textilních a syntetických materiálů, zatímco podešev využívá odolnou gumu Vibram® Megagrip, která je odolná proti oděru;
  • Mají vynikající přilnavost k povrchu – běhoun je rozdělen do zón, které vám pomohou udržet kontrolu při běhu na nerovném terénu, zatímco speciálně umístěné kolíky zabraňují smyku, což usnadňuje například běhy do kopce a z kopce.

Další výhodou modelu New Balance Hierro je, že boty používají materiály šetrné k životnímu prostředí, tj. recyklované nebo organické. Obuv je tedy nejen funkční, ale také ekologická.

Do jakých podmínek jsou boty NB Fresh Foam Hierro určeny?

Model New Balance Hierro doporučujeme každému, kdo hodně trénuje mimo tvrdý povrch. Je to vynikající nabídka pro běžce, kteří:

  • se účastní ultramaratonů;
  • chtějí se rychle dostat do kondice běháním v náročném terénu;
  • Žijí v blízkosti lesa nebo kopců a potřebují obuv i pro běh po dlažebních kostkách nebo asfaltu.

Běžecké boty Hierro jsou ideální volbou pro profesionály i amatéry. Díky nim si můžete vyzkoušet své schopnosti v náročném terénu a zlepšit své běžecké dovednosti. Pamatujte, že cvičení na čerstvém vzduchu je nezbytné pro péči o vlastní zdraví. Naše obuv vám to výrazně usnadní. Podívejte se na širokou škálu produktů New Balance.