Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Velikost

Barva

Určení

Pro

Rozsah slev

Typ zapínání

Na fotbal(14)

Skrýt filtry

Fotbalové kopačky – kopačky pro děti

Kopačky jsou základ, bez kterého se neobejde žádný fotbalový šampion – ani ten, kdo hraje na největších stadionech světa, ani ten, kdo střílí góly na místním hřišti. Dětské kopačky jsou vyrobeny tak, aby pomáhaly malým hráčům při každém kopu do míče. Dětské kopačky New Balance – vyberte boty, které vašemu dítěti pomohou vyšplhat až na vrchol.

Kopačky pro děti – trénink dělá mistra

Správně vybrané kopačky pro děti jsou základem každého správného tréninku. Protože je fotbal velmi dynamický sport, měly by kopačky pro děti zajistit bezpečnost chodidel a kloubů hráčů, a to jak rychlostí, s jakou hráči běhají, ale také silou, s jakou kopou do míče.

Fotbalové kopačky pro děti – obujte jim sálové kopačky

Fotbalové kopačky pro děti, podobně jako pro jejich dospělé kolegy, se dělí podle povrchu, na který jsou určeny. Sálové kopačky byly vytvořeny pro hru na tvrdém vnitřním povrchu. Podrážka kopaček pro děti na hraní v interiéru je plochá – tím se liší od dětských kopaček na trávník. Musí zpomalit rychlost hráče – to je důležitý bezpečnostní aspekt. Podívejte se také, jaké další dětské sportovní boty pro vás máme.

Dětské kopačky – vhodné na trávník

Kopačky pro děti jsou dětská sportovní obuv, která je určena ke hře na přírodním povrchu – trávníku. Fotbalové kopačky pro děti vděčí za svůj název prvkům připevněným k podrážce. Jejich specifický, trochu zvláštní vzhled vyplývá z potřeby zvýšit přilnavost na trávě, která je často kluzká a představuje nebezpečí uklouznutí. Prohlédněte si také nabídku na dětské tenisky.

Kopačky pro děti – vyberte společně perfektní dětské kopačky

Zapojte své dítě do společného výběru dětských kopaček! Konec-konců, dítě v nich bude hrát a mělo by proto mít v této věci konečné slovo. Mladí hráči jistě ocení řádění pestrých barev a vzorů, které zdobí kopačky pro děti. Společný výběr obuvi může být také záminkou k poučení dítěte o tom, jak pečovat o jeho dětské kopačky. Podívejte se také na sportovní oblečení pro děti.

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi kopačkami na trávník a sálovými kopačkami?

Při procházení stránek s kopačkami pro děti si všimnete, že jsou v prodeji v různých variantách. Dva nejoblíbenější typy jsou dětské kopačky na trávník – turfy a sálové kopačky. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma typy bot spočívá v typu podrážky, která v nich byla použita. Kopačky pro děti jsou vybaveny specifickým jazykem a hroty. Podešev sálových kopaček je hladká – není zde ani běhoun, jako u většiny sportovních bot.

Jaká barva fotbalových kopaček je v módě?

Fotbalové kopačky pro děti jsou modelem obuvi, ve které si barevné šílenství můžete dovolit jako málokdy! Kopačky, včetně dětských fotbalových kopaček, jsou známé tím, že se hrají všemi barvami světa! Módní trendy se dynamicky mění, i pokud jde o nejoblíbenější barvy. V případě dětských kopaček je móda statičtější – módní jsou všechny světlé barvy! Neonově žlutá, intenzivní oranžová nebo sytě námořnická modrá – dětské kopačky v těchto barvách lámou rekordy oblíbenosti!

Jak čistit dětské kopačky?

Když s dítětem kupujete dětské kopačky, vyplatí se ho hned od začátku upozornit, že o boty třeba pečovat se zvláštní pozorností, díky čemuž kopačky dětem vydrží déle. Dobře naimpregnovaná a udržovaná obuv bude dítě provázet při mnoha trénincích a zápasech. Když se objeví nečistoty, odstraňte je, nejprve mechanicky a poté botu otřete vlhkým hadříkem. Vložky do bot lze snadno vyjmout a vyprat.