Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Barva

Velikost

Určení

Šířka

Kolekce

Kategorie

Rozsah slev

Tréninkové(34)

Skrýt filtry

Dámské sportovní boty do posilovny, na fitness

New Balance je známá především pro svou inovativní sportovní obuv, včetně dámské trekové obuvi a dámských sportovních tenisek. Obuv značky New Balance se vyznačuje nadprůměrným komfortem, správným přizpůsobením noze a optimálním odpružením. Dámské sportovní boty na fitness New Balance zvýší vaši efektivitu a zlepší vaše výsledky během každého tréninku.

Dámská sportovní obuv New Balance – trénujte bez rozpaků

Při chůzi nebo běhu jsou dobré boty nutností. Dámské sportovní boty New Balance vám umožní sportovat bezpečně a pohodlně. Pečlivě promyšlený design dámské sportovní obuvi New Balance je výsledkem práce profesionálů v oboru ortopedie a fyzioterapie. Díky tomu poskytují dámské boty na cvičení New Balance nohám tu správnou oporu. Správný výběr dámské sportovní obuvi příznivě ovlivní i kolenní, kyčelní a páteřní klouby. Vyberte si ty nejmódnější legíny.

Dámská sportovní obuv na fitness – cvičení na plné obrátky

Nemůžete najít své ideální dámské sportovní boty? Ujišťujeme vás, že ve sportovní obuvi New Balance najdete to, co hledáte! Naši odborníci a specialisté věnují zvláštní pozornost procesu vytváření dámských sportovních bot, aby vám umožnily trénink na nejvyšší úrovni. Intenzivní cvičení vyžaduje dámské sportovní boty na fitness s ověřenými vlastnostmi a správnou mírou bezpečnosti. Technologie v naší dámské sportovní obuvi s vámi spolupracují, aby vás při cvičení aktivně chránily. Dynamické pohyby, zátěž nohou, práce kloubů – to vše znamená, že dámská sportovní obuv by měla být vybrána pečlivě. Slaďte dámské ponožky.

Dámské sportovní boty na fitness – vyjádřete své já

Sportovní obuv New Balance je navržena tak, aby vám umožnila svobodně se vyjádřit během každého tréninku. Jejich různé barvy a střihy vám umožní vybrat si dámské sportovní boty k outfitu, který nosíte do posilovny nejraději. Vsadíte na jednobarevný, pastelový komplet: legíny a sportovní top? Slaďte svůj outfit s dámskou sportovní obuví do posilovny, která bude ladit s jemnými barvami pastelů. A ke šortkám nebo teplákové soupravě zvolte výrazný akcent na nohách – zde se bude hodit černý svršek dámské sportovní obuvi. Lidé, kteří chodí do posilovny, se často starají o vzhled a styl svého oblečení, který nosí do posilovny. Pokud je pro vás důležité, jak při fyzické aktivitě vypadáte, jsou dámské sportovní boty New Balance tou správnou volbou – s nimi na nohou není šance, že projdete posilovnou bez povšimnutí! Podívejte se na naše tipy, jak nosit široké kalhoty.

Často kladené otázky

Jakou velikost by měla mít dámská sportovní obuv do posilovny?

Dámskou obuv do posilovny vybírejte především s ohledem na své pohodlí. Pečlivě vyberte velikost a projděte se v botách po svém domě nebo prodejně. Velikosti dámské obuvi do posilovny věnujte náležitou pozornost. Boty by rozhodně neměly být příliš malé – může to způsobit nebezpečné rány a odřeniny. Přestože byste v botě měli nechat asi 1 cm volného prostoru, tento prostor by neměl být příliš velký, protože vysoká pohyblivost nohy v botě může být nebezpečná. Úpravu šířky svršku lze provést správným šněrováním dámských sportovních tenisek – málokdo o tom ví. Nejlepší běžecké boty – jaké si vybrat?