Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Kategorie

Určení

Barva

Velikost

Šířka

Výška podrážky

Kolekce

Rozsah slev

Na běhání(86)

Skrýt filtry

Pánské běžecké boty New Balance – milujte sport

Pánské běžecké boty jsou základem každého běhu – ať už se jedná o rekreační běh nebo maraton. New Balance nabízí pánské běžecké boty vybavené patentovanými technologiemi, které běžcům usnadňují každý krok. Vyberte si pánské běžecké boty šité na míru vašim potřebám ještě dnes!

S historií, která sahá až do první poloviny dvacátého století, vyvinula společnost New Balance technologii, která zajišťuje, že když se rozhodnete pro New Balance, získáte běžecké boty testovány generacemi běžců a uznávány odbornými médii.

Pánské běžecké boty. Kde začít?

Na jakém povrchu nejčastěji běháte? Odpověď na tuto otázku vám umožní určit požadovaný stupeň tlumení obuvi. Je také důležité změřit nohu, protože běžecké boty se doporučuje koupit podle délky stélky. K délce, kterou vám ukáže pravítko, přidejte 0,5-1,5 cm. Čím delší jsou trasy, které zvyknete běhat, tím více místa přidejte. Nedostatek místa v pánských běžeckých botách může mít za následek bolestivé puchýře a kuří oka, a to vše kvůli skutečnosti, že chodidla během cvičení otékají. Slaďte pánská trička.

Běžecké boty. Symbol běžce

Pánské běžecké boty jsou základním aspektem běžecké kultury, která se kolem tohoto sportu vytvořila. Často se o nich diskutuje a zkušení běžci jsou schopni zaplatit opravdu velké peníze za pohodlné a lehké běžecké boty New Balance. Není divu, že kromě pohodlí, které přinášejí nohám, je pozornost věnována také jejich vzhledu. Široká škála barev, modely v klasičtějším i umírněném designu, stejně jako moderní a v souladu s nejnovějšími trendy - to vše najdete mezi běžeckou obuví New Balance.

Lehké běžecké boty pro každý rozpočet

Klasické pánské New Balance jsou k dispozici v mnoha cenových variantách, aby si každý našel pro sebe ten správný model. Slevy na boty vám umožní koupit si svůj vysněný model za příznivou cenu.

Přečtěte si na online fórech, jaké jsou názory na běžecké boty New Balance. Uvidíte - jen pozitivní! Seznamte se s naší nabídkou - u nás najdete:

 • pánské běžecké boty pro nohy se supinací,
 • pánské běžecké boty pro nohy s pronací,
 • pánské běžecké boty pro začátečníky,
 • pánské trailové boty,
 • pánské trekové boty víkendová taška.
 • Často kladené otázky

  Jak si vybrat pánskou běžeckou obuv?

  Vyberte si běžecké boty podle míst, kde běháte nejčastěji: v posilovně nebo v jiném vnitřním zařízení, nebo možná dáváte přednost venkovním trasám? V závislosti na tom, jaká bude odpověď, vyberte boty se správnou úrovní tlumení - čím tvrdší je povrch, tím měkčí musí být boty. Věnujte pozornost stabilizaci boty, což bude důležité, pokud běžíte v různorodém, nerovném terénu. Přilnavost k zemi je také důležitá. Pro kamenité, mokré a blátivé stezky zvolte běžecké boty s více drážkovaným běhounem. Nejlepší boty na běh.

  Měly by být běžecké boty větší?

  Ano. Pečlivě změřte chodidlo a přidejte k jeho délce několik milimetrů. S přebytečným prostorem to ale nepřehánějte. Běžecké boty, které jsou příliš velké, mohou způsobit nejen odřeniny a puchýře, ale také se zout z nohy při běhu.

  Jak často měnit běžecké boty?

  Pro každého z nás to bude jiný časový interval, protože hlavním faktorem je v tomto případě úroveň opotřebení obuvi. Předpokládá se, že běžecké boty mají průměrnou životnost asi 1000 km. Tato hodnota je však variabilní - je ovlivněna jak hmotností běžce, tak povrchem, na kterém je používá. Proto pravidelně kontrolujte, zda vaše boty neztvrdly. Pokud máte pocit, že ztratily původní měkkost, je to znamení, že je čas se porozhlédnout po novém páru. Jak vybrat běžecké boty.