Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Barva

Velikost

Kolekce

Rozsah slev

Fotbalové(50)

Skrýt filtry

Fotbalové kopačky, sportovní boty New Balance

Sportovní obuv se dělí podle oblasti sportu, pro kterou je určena: fotbalová obuv, pánská basketbalová obuv, pánská obuv do posilovny. Fotbalové kopačky se vyznačují specifickou strukturou, neboť musí poskytnout hráčům maximální komfort a bezpečnost při používání. Kopačky jsou k dostání v různých variantách, které se liší typem povrchu.

Jakou podrážku mají fotbalové kopačky?

Všechny fotbalové kopačky New Balance byly navrženy tak, aby zvýšily pohodlí hráčů. Podrážka v kopačkách je vyrobena z lehkého, ale odolného materiálu, který zajišťuje dynamiku a rychlost při hře. Spodní strana podrážky je ve fotbalových kopačkách pokryta vyčnívajícími špunty. Při pohybu hráče se vtlačí do trávníku a umožňují hráči provádět rychlé pohyby a běh jakýmkoli směrem. Sálové kopačky mají naopak rovnou podrážku – v hale, na betonu či tartanu není třeba zajišťovat přilnavost špunty. Vyberte si ty nejlepší pánské ponožky.

Kopačky na trávník a kopačky na umělý povrch – jaký je mezi nimi rozdíl?

Kopačky se špunty jsou určeny ke hraní na trávníku - měkkém nebo tvrdém povrchu. Chcete-li hrát zápasy na umělém trávníku nebo sněhu, tak tím správným typem fotbalových kopaček budou určitě ty určené pro tyto povrchy, tzv. turfy. I tento model obuvi má na podrážce špunty, jako tradiční fotbalové kopačky, ale jsou mnohem menší a hustěji umístěné. Přizpůsobte si své New Balance tričko.

Pánské sálové kopačky – kde v nich trénovat?

Kopačky se špunty New Balance, ale i turfy New Balance se spolehlivě osvědčí na hřištích pod širým nebem. Když je však vaším oblíbeným místem pro hraní fotbalu hra v hale, vyberte si fotbalové halovky, protože hra na tvrdém povrchu vyžaduje úplně jinou obuv než pánské kopačky na trávník, tedy pánské sálové kopačky! Tyto kopačky mají tvrdou, protiskluzovou podrážku pro rychlost a manévrovatelnost na vnitřních površích.

Často kladené dotazy

Potřebuji při hraní na trávníku kopačky se špunty?

Pro ty, kteří hrají na přírodním povrchu, jsou fotbalové kopačky se špunty nejbezpečnější volbou. Fotbalové kopačky se špunty zaručují, že hráč na vlhkém nebo mokrém povrchu neuklouzne. Pánské kopačky se špunty mohou být vyrobeny z plastu i z přírodní kůže – v otázce bezpečnosti hraje roli i materiál svršku. Dodatečnou stabilizaci v kopačkách zajišťuje tuhá pata, která pomáhá udržet nohu ve správné poloze. Vyberte si funkční pánské tričko.

Jak vybrat pánské sálové kopačky?

Při koupi pánské sálové obuvi věnujte pozornost materiálu, ze kterého je podrážka vyrobena. Měla by mít dezén, který usnadní pohyb na vnitřním halovém povrchu. Kvalitní sálové kopačky zajistí optimální kontrolu míče, citlivé zacházení s míčem a pohodlí při nošení, a právě na tyto aspekty byste měli dbát v první řadě – vzhled je v tomto případě až druhořadá záležitost.

Kdy koupit nové kopačky?

V momentě, kdy máte pocit, že po tréninku cítíte nepohodu a máte dojem, že doposud pohodlné kopačky jsou při hře stále méně příjemné, je čas pořídit si nové kopačky. Kromě nepohodlí riskujete také svou bezpečnost. Jak vybrat boty na běhání pánské?