Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Barva

Určení

Rozsah slev

Kalhoty(2)

Skrýt filtry

Dětské kalhoty

Děti v předškolním věku potřebují pohodlné oblečení, které jim zajistí naprostou volnost pohybu každý den. Většinou jim připravujeme takové kombinace, které je netlačí, jsou volné a vzdušné. Díky tomu budou mít děti plné pohodlí při hře, při aktivitách venku či uvnitř na koberci. Pohodlná sada dětského oblečení se skládá z dětských kalhot, dětského trička, dětské mikiny a pohodlné obuvi.

Dětské kalhoty – svoboda pohybu především

Chlapci i dívky rádi nosí dětské kalhoty. Tato část oblečení je naprostým základem, který jim dává volnost pohybu při každodenních aktivitách. Chlapecké i dívčí kalhoty by měly mít volný střih. V horní části mají většinou gumičku nebo šňůrku, která zajišťuje jejich bezproblémové oblékání. Šňůrky nebo kšandy stažené do tunelů v pase navíc umožňují regulaci šířky. Vybírejte také dětské zimní boty.

Dětské kalhoty musí především zaručovat pohodlí nošení

Dětské kalhoty New Balance mohou být ukončeny lemem nebo zipem, který usnadní jejich oblékání a svlékání. Spodní lem může mít různou tloušťku – od docela tenkých až po skutečně hrubé – vše závisí na preferencích dítěte, které je nosí.

Čím více kapes na dětských kalhotách... tím lépe!

Kapsy jsou na dětských kalhotách téměř povinným prvkem! Vejdou se do nich všechny jejich poklady – jsou dokonalým úkrytem na malé kamínky, kaštany, bonbóny od babičky a dědečka nebo nečekaně nalezené puzzle či kostky. Hodně pohodlí v dětských kalhotách přinášejí kapsy na zip, protože zajišťují, že z nich nevypadne žádný poklad. Princip výběru počtu kapes v kalhotách pro děti je jediný: čím více, tím lépe! Nejkrásnější mikiny pro děti.

Z čeho by měly být dětské kalhoty

Dětské kalhoty New Balance mohou být vyrobeny z různých druhů látek. Volné dětské tepláky by měly být z kvalitní bavlny s příměsí elastických vláken – takové modely jsou dobré pro každodenní nošení. Poskytují příjemný pocit měkkosti a jemnosti, díky jemnému „kožíšku“, kterým bývají dětské tepláky podšité. Pokud však hledáte typické dětské sportovní kalhoty, zvolte ty z polyesterových vláken. Zajišťují rychlé schnutí materiálu a tím i skvělý komfort při cvičení. Jak prát sportovní oblečení?

Univerzální barva dětských sportovních kalhot

Dívčí i chlapecké kalhoty jsou dostupné v různých barvách. Nejoblíbenější a zároveň nejpraktičtější barvou je však černá nebo šedá. Dětské kalhoty New Balance v těchto odstínech se nejjednodušeji kombinují s ostatními prvky dětského šatníku, například s barevným tričkem nebo sportovní obuví. Oblečení na turistiku, co si vzít na sebe?

Naučte své dítě vytvářet sportovní kombinace oblečení samo!

Vytváření každodenních kombinací oblečení pro dítě nemusí být nudné! Stačí se s tímto úkolem podělit se svým dítětem! Hned na začátku mu napovězte, jak kombinovat sportovní, ležérní outfity. Uvidíte, že dítě si bude rádo vybírat jednotlivé prvky do svého šatníku a rychle se naučí kombinovat je do pohodlných souprav s dětskými sportovními kalhotami v hlavní roli.