Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Kategorie

Velikost

Barva

Určení

Výška podrážky

Kolekce

Rozsah slev

Běh(262)

Skrýt filtry

Produkty pro běžce

Říká se, že běhat může každý. A je na tom hodně pravdy. Své běžecké dobrodružství můžete začít kdykoli. Vše, co potřebujete, jsou boty a běžecký úbor. Není třeba speciální vybavení ani další příslušenství.

Stejně jako je snadné začít běhat, je snadné začít běhat nesprávně. Proto je důležité, aby začátečníci i pokročilí nadšenci joggingu pamatovali na vhodnou obuv. Dobrá běžecká obuv je základ.

Je zobrazeno 96 z 262 prvků.

Ukázat dalších 96 výrobků

Nejlepší běžecké boty - běhejte v New Balance

Obuv New Balance poskytuje pohodlí i při velmi intenzivním tréninku. Díky vývoji vlastních technologií splňuje příslušenství pro běžce nabízené v našem e-shopu očekávání i těch nejnáročnějších běžců.

Technologie používané při výrobě obuvi New Balance:

Acteva - je lehká, kvalitní pěna, která se používá jako vnitřní stélka podešve. Na rozdíl od tradičních materiálů má tento syntetický materiál lepší odpružení a vyšší odolnost proti deformacím. Díky tomu jsou při dlouhých bězích méně zatěžovány klouby a kolena, což je důležité zejména pro lidi s pronačními nebo supinačními chodidly. Špičková taška na cvičení.

N-durance – patentovaná technologie New Balance. Umělá guma umístěná v zadní části boty pod patou. Zvyšuje manévrovatelnost a účinně tlumí patu. Hodí se pro běh po asfaltu nebo umělém povrchu, který obecně tlumí méně než zem.

Abzorb - komponent vyrobený z polymeru namontovaný v podrážce boty. Používá se pro absorbování a následné rozptýlení energie, která vzniká při kontaktu chodidla se zemí. Snižuje namáhání kloubů při běhu.

OrthoLite - je antibakteriální vložka, kterou nabízí náš e-shop pro běžce. Přizpůsobí se chodidlu, zajistí správnou termoregulaci při běhu a nedovolí, aby se v botě hromadilo velké množství potu. Chrání před oděrkami na nártu chodidla. Seznamte se s nabídkou New balance Tenis.

Meta-Lock – jedna z proprietárních technologií New Balance. Náš e-shop nabízí boty s technologií Meta-Lock, která podporuje kolena a nohy při stabilizaci těla během tréninku.

REV-Lite – Inovativní mezipodešev vyrobená z materiálů nejvyšší kvality, o 30% lehčí než jiné pěny, při zachování srovnatelného výkonu. Jak vybrat nejlepší běžecké boty?

New Balance – vše pro běžce

Když už máme vybranou správnou obuv, měli bychom se zamyslet nad tím, jaké oblečení pro běžce zvolit. Je sice pravda, že běhat můžete i v bavlněných šortkách a tričku, ale správně zvolené běžecké oblečení vám přinese nejen větší jistotu při tréninku, ale také sníží nepohodlí spojené s pocením se při cvičení.

Běžecký e-shop New Balance je plný triček z prodyšné síťoviny a lehkých syntetických materiálů. Běžecké oblečení je vyrobeno technologií NB Dry. Jedná se o syntetický materiál, který zvyšuje komfort běhu tím, že odvádí vlhkost ven. Podívejte se také na náš návod: Jak začít běhat s nadváhou.

Nakupujte v e-shopu New Balance, kde naleznete všechny běžecké potřeby:

  • dámské běžecké boty
  • pánské běžecké boty
  • běžecké šortky
  • běžecké topy
  • ledvinky, do kterých si pohodlně odložíte telefon i klíče