Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Barva

Velikost

Rozsah slev

Basketbalové(15)

Skrýt filtry

Pánská basketbalová obuv New Balance

Pánská basketbalová obuv je velmi důležitým prvkem basketbalové kultury. Správně zvolená basketbalová obuv poskytne skvělé odpružení chodidel a pomůže vám při běhu, který je při tomto sportu nezbytný. Dynamika sportu, jakým je basketbal vyžaduje ochranu kloubů a chodidel – pánská basketbalová obuv to zaručí. Prohlédněte si nabídku basketbalové obuvi New Balance a rozhodněte se, který z modelů si pro hru vyberete.

Basketbalové boty. Co je charakterizuje?

Basketbalová obuv se vyznačuje extrémně přilnavou podrážkou. Dynamika tohoto sportu a především dribling hráčů způsobují, že basketbalové boty jsou neustále vystavovány zkouškám - musí hráčům poskytovat maximální přilnavost, aby byly během hry jejich nohy v bezpečí. Basketbalové boty můžou být vysoké nebo nízké, avšak bez ohledu na to, jaký typ basketbalové obuvi si vyberete, musí mít široký svršek. Viz také New Balance Made in USA.

Basketbalové boty – jak si je vybrat?

Při výběru basketbalové obuvi se řiďte především svými pocity a pohodlím. Co cítí vaše noha, když si botu obujete? Dobré odpružení, stabilizace chodidla, přizpůsobení se vaší anatomii – to pocítíte, když si obujete basketbalové boty New Balance.

Basketbalové boty. Můžete je nosit každý den?

Přestože jsou basketbalové boty módním prvkem stylingu, který zvýrazní váš styl a vášeň pro tento sport, nosit basketbalové boty každý den není nejlepší nápad. Při koupi pánské basketbalové obuvi se vyplatí investovat do modelu, který bude sloužit jen ke hře. Čím menší tlumení a větší opotřebení, tím větší šance na zranění na hřišti. Proto je lepší nosit basketbalovou obuv jen pro basketbal a pro každodenní použití si pořídit samostatný pár pohodlných pánských bot. Nejmódnější New Balance trička.

Pánská basketbalová obuv – nebeská paleta barev na hřišti

Basketbalová obuv je lahůdkou pro ty, kteří ocení barevné provedení bot. Jejich živé barvy, často doplněné vzorovanou grafikou a geometrickým potiskem, jakož i výšivky, zdobení jazyka nebo paty, činí stylistické možnosti nekonečnými. Rádi na hřišti vynikáte? Basketbalovou obuv volte v barvách modré, růžové nebo oranžové. Pokud však nejste fanouškem poutavých barev, můžete si vybrat černé nebo šedé basketbalové boty. Seznamte se s našimi radami, jak prát boty?

Basketbalové boty spoluvytvořené hráči

Značka New Balance vytvořila ve spolupráci s Kawhim Leonardem jeho vlastní řadu pánských basketbalových bot. Basketbalové boty navržené Kawhim nejsou jen linií živých barev a poutavých vzorů, které přitahují pohledy a vzbuzují pozornost. Je to také basketbalová obuv využívající technologie, které udržují chodidlo a klouby ve správné poloze, zajišťují bezpečnost a odpružení, jako je konstrukce 3D Ultra Heel a svršek Fit Weave. Podívejte se, jak změřit nohu.

Basketbalová obuv – jak vybrat velikost basketbalové obuvi?

Nedoporučujeme orientovat se výlučně rozměry – při koupi basketbalové obuvi bude vhodnějším ukazatelem délka chodidla měřená v centimetrech. Položte nohu na kus papíru a nakreslete čáru za patou a za nejvíce vyčnívající prst na noze (ne vždy to musí být palec!). Změřte vzdálenost mezi nimi a přidejte asi 1 centimetr. Porovnejte výsledek s tabulkou velikostí basketbalových bot a vyberte si pro sebe ideální velikost.