Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Velikost

Barva

Určení

Šířka

Kolekce

Made in USA(21)

Skrýt filtry

Pánské boty New Balance: Made in USA – kvalita, pohodlí a styl

Pánské boty New Balance Made in USA jsou kombinací vynikající kvality, skvělého zpracování, mimořádného pohodlí a jedinečného designu. Třikrát zvýrazněný symbol „N“ na nich je spojen s jedinečností a originalitou. Tyto boty kombinují neokoukaná designová řešení s výraznými barvami, díky nimž si získaly uznání jak mezi znalci nejnovějších módních trendů, tak mezi muži, kteří si cení klasičtějších a konzervativnějších řešení. Slaďte pánské basketbalové boty.

Spoortovní boty New Balance USA edition – boty pro módní nadšence

Sportovní boty New Balance Made in USA, zejména modely z řady M990, jsou skutečnou legendou. Jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a navrženy pro výjimečné pohodlí při používání. Jejich silueta odkazuje na rok 1982, kdy se objevily první modely řady M990, ale dnes jsou ještě populárnější. Jejich jedinečný design a bezkonkurenční kvalita si získaly uznání mezi největšími módními odborníky, kteří oceňují kvalitu zpracování a pohodlí při nošení. Nejoblíbenější pánská trička.

Boty New Balance Made in USA – technologická vyspělost

Pánské sneakers New Balance Made in USA jsou nejen boty s vynikajícím designem a zpracováním, ale také ukázkou nejnovějších technologií. Mezipodešev ENCAP je vyrobena z měkké a tlumící EVA pěny, která zajišťuje maximální pohodlí při každém kroku. Vnější podešev je vybavena systémem ABZORB, který podporuje odpružení podešve obuvi. Modely New Balance USA edition jsou vybavené technologií N-Durance a vyznačují se mimořádnou pevností a odolností podrážky boty při nárazu na tvrdý povrch. Značky obuvi seznam.

Vyberte si svoje pánské boty New Balance Made in USA

V nabídce New Balance jsou modely jak z řad Made in USA, tak Made in UK. K dostání jsou modely v konzervativních bílých a šedých barvách, ale i výraznější modely v červené nebo tmavě modré. Bez ohledu na výběr se každý z nich vyznačuje jedinečným designem, mimořádným komfortem a nejvyšší kvalitou zpracování. Ukážeme vám, jak nosit kotníkové tenisky.