Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Velikost

Barva

Určení

Šířka

Kolekce

Made in UK(21)

Skrýt filtry

New Balance Made in UK

Seznamte se s nabídkou značky New Balance, která se specializuje na výrobu sportovní obuvi, sportovních doplňků a sportovního oblečení. Naše koncepce je založena především na investicích do výzkumu nových technologií, díky čemuž jsou pánské boty New Balance Made in UK atraktivní nejen designem, ale také bezpečností a pohodlím. Vyberte si dámské tenisové boty.

Pánské boty New Balance Made in UK – čím jsou zajímavé?

V našem obchodě najdete módní pánské boty z Velké Británie za atraktivní ceny. Z nich stojí za zmínku model New Balance 1500, který má pětidílnou podrážku se systémem ENCAP, a model New Balance M991, vybavený otěruvzdornou podrážkou s technologií Abzorb a N-durance. Za pozornost stojí i klasická a nadčasová řada 576. Vyrábí se nepřetržitě již více než 20 let a těší se stálé oblibě. Nezapomeňte na pánský městský batoh.

Pánské boty New Balance Made in UK – nejnovější technologie a pohodlí v jednom

Tenisky New Balance se vyznačují nejen atraktivním designem, ale také využitím nejnovějších technologií. Módní pánské boty New Balance byly vyrobeny pomocí technologií jako N-durance (zvýšená odolnost podešve), OrthoLite (antibakteriální stélka tlumící nárazy), Encap (technologie výroby podešve z polyuretanu a tlumící EVA vrstvy) nebo Abzorb (tlumení nárazů podešve boty pomocí polymerní složky). Díky tomu se pánské boty New Balance vyznačují vysokým komfortem používání a odolností. Jak běhat v zimním oblečen.

Kde koupit New Balance Made in UK?

Nabízíme pánské boty z Velké Británie za různé ceny, aby si každý našel to své. Pánské boty z Velké Británie, vyrobené v továrně Flimby UK, koupíte v ceně od 1700 do 5000 korun. Díky vysoké kvalitě je to nákup na mnoho sezón. Sníte o módních a odolných teniskách? Vsaďte na nové vyspělé technologie, komfort a pohodlí používání i atraktivní a nadčasový design. Vyzkoušejte pánské sportovní boty New Balance ještě dnes! Vyberte si pohodlné lodičky do práce.