Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Kategorie

Určení

Barva

Velikost

Rozsah slev

Fotbal(7)

Skrýt filtry

Fotbalové příslušenství

Potřebujete příslušenství pro fotbalový trénink? Fotbal, to není jen míč. Jsou to také fotbalové chrániče, brankářské rukavice a pánské sportovní tašky. Kde koupit levně tento typ profesionálního sportovního vybavení? V našem e-shopu New Balance! Našim zákazníkům nabízíme kvalitní tréninkové vybavení a pánské vychytávky. Produkty, které nabízíme, získaly nejvyšší hodnocení FIFA, mají také certifikáty FIFA quality respektované po celém světě. Nečekejte, podívejte se na naši nabídku!

Fotbalové chrániče

Fotbalové chrániče holení jsou povinnou výbavou každého fotbalisty. Podle pravidel fotbalových svazů se hráč nemůže zúčastnit oficiálních zápasů bez řádných holenních chráničů. Úkolem těchto pánských fotbalových doplňků je chránit holenní kost před úrazem při kontaktu s míčem nebo s jiným hráčem. Fotbalové chrániče se mohou lišit materiálem a stupněm ochrany, jakož i hmotností a komfortem používání. Modely, které nabízíme našim zákazníkům, se dobře přizpůsobí tvaru nohy a poskytují jí vynikající úroveň ochrany. Vyznačují se vrchní částí ze vstřikovaného PP a vnitřní s REV-lite pěnou. Ponožka chrániče je vyrobena technologií NB Dry. Jaké New Balance kopačky?

Fotbalové míče

Fotbalové míče New Balance jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což jim dodává potřebnou aerodynamiku a odolnost. Nabízíme fotbalové míče, které jsou ručně šité a jejich povrch je texturován. U nás si můžete zakoupit fotbalové míče s lesklým TPU povrchem určené pro travnatá hřiště, ale i míče do tréninkové haly. Vysoce kvalitní polyuretan zajišťuje dlouhé a uspokojivé používání míče. Jedná se o profesionální a spolehlivé vybavení, které se osvědčí jak při zápasech na nižším stupni pokročilosti, tak při profesionálním tréninku. Zobacz najbardje legíny na míru.

Jiné fotbalové příslušenství

Dalšími fotbalovými doplňky, které se vyplatí pořídit si, pokud to s fotbalem myslíte vážně, jsou fotbalové rukavice. New Balance nabízí svým zákazníkům unikátní řadu brankářských rukavic vyrobených technologií finger sling. Jsou to rukavice, které jsou odolné vůči poškození a poskytují brankáři pevný úchop. Jejich povrch je pokryt pěnou Hyper Robusto, která zastaví míč a 3D silikonovými vložkami, které usnadňují vyražení míče mimo dosah soupeře. V naší nabídce naleznete také pánské pásky s lahví na vodu, ideální na dlouhé běžecké tréninky. Nejmódnější kožené dámské boty.

Tréninkové příslušenství – fotbal – ceny

Jsme jedním z předních výrobců z oděvního odvětví, který se specializuje na výrobu sportovní obuvi, sportovního oblečení a sportovních doplňků. Kolik stojí fotbalové příslušenství New Balance? V našem e-shopu si můžete pořídit profesionální fotbalové příslušenství za velmi příznivé ceny. Slaďte boty na běhání pánské.