Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Pro koho

Velikost

Šířka

Výška podrážky

Barva

Cena

Rozsah slev

Typ zapínání

FuelCell Propel(11)

Skrýt filtry

FuelCell Propel – extrémně pohodlné běžecké boty

Hledáte obuv, která vás nezklame v nepříznivých povětrnostních podmínkách, například v dešti? Máme pro vás skvělou nabídku – New Balance FuelCell Propel v4 jsou pohodlné a odolné boty, které vám umožní trénovat i za deště. Podívejte se, jaké výhody tento model přináší.

FuelCell Propel jsou ty nejlepší běžecké boty do náročných povětrnostních podmínek

V botách New Balance FuelCell Propel v4 můžete trénovat bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Díky jim můžete běhat za mrholení, tak i za silnějšího deště. Při slabém sněžení také nic nebrání vydat se na delší trasu.

    Jak je tohle možné? To vše díky inovativním technologiím, jako jsou:
  • DWR, tedy Durable Water Repellency – zabraňuje tkanině absorbovat vodu, která způsobuje kondenzaci vody na povrchu obuvi a její stékání k zemi;
  • HydroHesion – pokročilá pryžová směs použitá v běhounu podešve, která zajišťuje trakci na mokrém povrchu; snižuje riziko zranění, protože při rychlém běhu neuklouznete.

Pokud si vyberete model New Balance FuelCell Propel v4, boty vám nepromoknou ani neuklouznete, a to ani v případě vydatného deště. Při běhu zůstanete v plném pohodlí, což vám umožní dokončit plánovaný trénink.

Maximální pohodlí při běhu díky New Balance FuelCell Propel v4

Běžecké boty NB FuelCell Propel jsou nejen odolné vůči náročným povětrnostním podmínkám, ale také velmi funkční. Poskytují maximální podporu při běhu, mimo jiné díky technologii FuelCell použité v mezipodešvi. Je to měkká, pružná pěna vyrobená z dusíku s TPU deskou mezi ní. Je zodpovědná za:

  • tlumení nárazů, takže se nemusíte bát, že by vás bolely nohy při běhu na nerovném terénu nebo štěrkových stezkách;
  • stabilizaci kroku – vždy udržíte rovnováhu, i když se rychle pohybujete na hrbolatém povrchu;
  • možnost dosažení vyšších rychlostí běhu.

Vysoký komfort zajišťuje také odolný, syntetický svršek s prodyšnou základní vrstvou. Díky němu je pocení nohou při intenzivním tréninku omezeno. N-Durance, pryžová hmota umístěná na zadní straně podrážky, zase ochrání paty před nárazy. Model New Balance FuelCell Propel v4 nabízí nebývalý komfort při joggingu nebo rychlejším běhu.

Kdy se vyplatí koupit boty New Balance FuelCell Propel?

New Balance FuelCell Propel jsou kvalitní běžecké boty, které jsou určeny pro neutrálním nebo supinující chodidla, t.j. u kterých je tělesná hmotnost přenášena na jejich okraje. Boty využijete při chůzi nebo běhu po asfaltu a jiných tvrdých površích. Hodně vám usnadní trénink například v parku nebo při běhu kolem stadionu.