Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Barva

Velikost

Rozsah slev

Ponožky(6)

Skrýt filtry

Pánské ponožky

Pánské ponožky jsou nezbytným prvkem šatníku každého muže. Můžou být nejen součástí šatníku, ale také zajímavým a dokonce zábavným doplňkem. V závislosti na tom, který z nich si vyberete, mohou být klasické, delší i kratší – pánské kotníkové ponožky! Výběr je opravdu obrovský, tak směle do toho, prohlédněte si naši nabídku pánských doplňků a jistě si najdete něco pro sebe!

Pánské ponožky – jaké si koupit?

Nákup pánských ponožek se může občas zdát nadlidským výkonem – proč? Pánské ponožky nejen, že jsou vyráběny z různých materiálů, ale jsou k dostání v opravdu rozmanitých barevných variacích. A přece ponožka, jedna či druhá, nemusí vůbec být nudná! Proto v e-shopu New Balance naleznete pánské ponožky v různých barvách, které mají spoustu vzorů. Naleznete zde například pánské ponožky se včelami, pruhované ponožky, froté ponožky nebo jednoduché modely s nenápadným nápisem NB na boku.

Kromě toho musíte popřemýšlet o tom, jakou délku ponožek upřednostňujete: zda hledáte klasické ponožky, sahající nad kotník, nebo kotníkové pánské ponožky. Zamyslete se nad tím, jaké boty obvykle nosíte, a vyberte si podle toho délku ponožek. Pamatujte, že musí být především pohodlné! Podívejte se také na tenisové boty dámské.

Pánské kotníkové ponožky – pohodlnější než klasické?

Kotníkové ponožky prý nosí obvykle ženy – nic nemůže být dál od pravdy! Mnoho mužů se rozhodlo nosit pánské kotníkové ponožky, např. do tenisek, jelikož v nich mají odkrytý kotník, což dobře vypadá v mnoha stylizacích.

Pánské kotníkové ponožky New Balance jsou ideální pro ty, kteří rádi nosí nízkou obuv do kotníku, ve které dokonale ladí. V nabídce máme samozřejmě i pánské ponožky v něco delším provedení, které zakrývají kotník. V tomto případě stojí za to popřemýšlet, zda se rozhodnete pro veselou verzi pánských ponožek a koupíte si například ty s včelím vzorem. Pánské kraťasy na cvičení New Balance.

Běžecké ponožky – jaké sportovní ponožky si vybrat?

Pánské běžecké ponožky jsou důležitým prvkem šatníku každého sportovce nebo prostě všech, kteří rádi běhají pro zdraví. Rozhodnete-li se věnovat běhu v chladnějších obdobích roku, za zvážení stojí i pánské zimní rukavice, ideálně chránící ruce při extrémních teplotách.

Ovšem nejen běh je zdravý. Jakákoli fyzická aktivita, kterou vykonáváme v rámci našich možností, bude pro naše zdraví prospěšná! Proto je při přípravě na nákup sportovního oblečení třeba myslet také na sportovní ponožky. Jaké běhání v zimě oblečení.

Běžecké ponožky se vyrábějí trochu jinak než klasické bavlněné ponožky. Jejich výrobě předchází výzkum, abychom se pak při jejich nošení a vykonávání daných činností cítili co nejpohodlněji. Proto, pokud vedete aktivní životní styl, nezapomeňte investovat do několika párů sportovních ponožek.

Pánské ponožky New Balance – vyberte si dobrou značku

Pánské ponožky New Balance jsou nejlepší volbou, kterou můžete učinit, pokud jde o výběr například běžeckých ponožek nebo sportovních ponožek obecně.

Řada našich zákazníků oceňuje vysokou kvalitu ponožek, které nabízíme v našich prodejnách.

Nabízíme klasické i sportovní ponožky, froté ponožky, vyšší i kotníkové ponožky.

Máte-li rádi klasické ponožky, jste na správném místě! Máme černé, šedé i bílé pánské ponožky. Pokud vás však nudí obyčejné ponožky, doporučujeme ty se vzory. Můžeme s jistotou říci, že pánské ponožky New Balance budou dobrou volbou! Radíme: Jak začít běhat s nadváhou?