Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Barva

Velikost

Ponožky(45)

Skrýt filtry

Pánské ponožky

Pánské ponožky jsou nezbytným prvkem šatníku každého muže. Můžou být nejen součástí šatníku, ale také zajímavým a dokonce zábavným doplňkem. V závislosti na tom, který z nich si vyberete, mohou být klasické, delší i kratší – pánské kotníkové ponožky! Výběr je opravdu obrovský, tak směle do toho, prohlédněte si naši nabídku pánských doplňků a jistě si najdete něco pro sebe!

Pánské ponožky – jaké si koupit?

Nákup pánských ponožek se může občas zdát nadlidským výkonem – proč? Pánské ponožky nejen, že jsou vyráběny z různých materiálů, ale jsou k dostání v opravdu rozmanitých barevných variacích. A přece ponožka, jedna či druhá, nemusí vůbec být nudná! Proto v e-shopu New Balance naleznete pánské ponožky v různých barvách, které mají spoustu vzorů. Naleznete zde například pánské ponožky se včelami, pruhované ponožky, froté ponožky nebo jednoduché modely s nenápadným nápisem NB na boku.

Kromě toho musíte popřemýšlet o tom, jakou délku ponožek upřednostňujete: zda hledáte klasické ponožky, sahající nad kotník, nebo kotníkové pánské ponožky. Zamyslete se nad tím, jaké boty obvykle nosíte, a vyberte si podle toho délku ponožek. Pamatujte, že musí být především pohodlné!

Pánské kotníkové ponožky – pohodlnější než klasické?

Kotníkové ponožky prý nosí obvykle ženy – nic nemůže být dál od pravdy! Mnoho mužů se rozhodlo nosit pánské kotníkové ponožky, např. do tenisek, jelikož v nich mají odkrytý kotník, což dobře vypadá v mnoha stylizacích.

Pánské kotníkové ponožky New Balance jsou ideální pro ty, kteří rádi nosí nízkou obuv do kotníku, ve které dokonale ladí. V nabídce máme samozřejmě i pánské ponožky v něco delším provedení, které zakrývají kotník. V tomto případě stojí za to popřemýšlet, zda se rozhodnete pro veselou verzi pánských ponožek a koupíte si například ty s včelím vzorem.

Běžecké ponožky – jaké sportovní ponožky si vybrat?

Pánské běžecké ponožky jsou důležitým prvkem šatníku každého sportovce nebo prostě všech, kteří rádi běhají pro zdraví. Rozhodnete-li se věnovat běhu v chladnějších obdobích roku, za zvážení stojí i pánské zimní rukavice, ideálně chránící ruce při extrémních teplotách.

Ovšem nejen běh je zdravý. Jakákoli fyzická aktivita, kterou vykonáváme v rámci našich možností, bude pro naše zdraví prospěšná! Proto je při přípravě na nákup sportovního oblečení třeba myslet také na sportovní ponožky.

Běžecké ponožky se vyrábějí trochu jinak než klasické bavlněné ponožky. Jejich výrobě předchází výzkum, abychom se pak při jejich nošení a vykonávání daných činností cítili co nejpohodlněji. Proto, pokud vedete aktivní životní styl, nezapomeňte investovat do několika párů sportovních ponožek.

Pánské ponožky New Balance – vyberte si dobrou značku

Pánské ponožky New Balance jsou nejlepší volbou, kterou můžete učinit, pokud jde o výběr například běžeckých ponožek nebo sportovních ponožek obecně.

Řada našich zákazníků oceňuje vysokou kvalitu ponožek, které nabízíme v našich prodejnách.

Nabízíme klasické i sportovní ponožky, froté ponožky, vyšší i kotníkové ponožky.

Máte-li rádi klasické ponožky, jste na správném místě! Máme černé, šedé i bílé pánské ponožky. Pokud vás však nudí obyčejné ponožky, doporučujeme ty se vzory. Můžeme s jistotou říci, že pánské ponožky New Balance budou dobrou volbou!