Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Kategorie

Velikost

Barva

Určení

Rozsah slev

Oblečení(6)

Skrýt filtry

Jak obléct sportující dítě?

Oblečení je velmi důležité při provádění jakéhokoli sportu. Záleží na něm, zda naše tělo bude fungovat správně i během tepla nebo chladnějších dnů. Takže, jaký druh dětského sportovního oblečení dá dítěti pocit pohodlí, aby se mohlo bez omezení věnovat své vášni?

Dětské tričko

Prvním a zároveň jedním z nejdůležitějších prvků oblečení je dětské sportovní tričko. Mělo by mít dostatečnou prodyšnost a odvádět vlhkost, což zaručí pohodlí dítěte při každé činnosti. Věnujte také pozornost vnitřku trička, zda je vyrobeno technologii beze švů – dětské sportovní oblečení by nemělo dráždit jemnou pokožku malých sportovců.

Dětské kraťasy

Stejně jako v případě triček by kraťasy měly mít systém odvodu vlhkosti a cirkulace vzduchu. Kromě toho musí mít takové dětské oblečení elastický pás se stahovací šňůrkou uvnitř, aby například šortky při běhu dítěti nepadaly. Velmi dobrý příklad toho, jak mohou vypadat perfektní dětské sportovní kalhoty, najdete v sekci kraťasy v e-shopu NB. Obsahuje mnoho modelů přizpůsobených všem potřebám mladých sportovců. Jaké běžecké vybavení?

Dětská obuv

Při výběru obuvi věnujte pozornost její kvalitě, zejména pokud naše dítě intenzivně zlepšuje své sportovní dovednosti. New Balance nabízí pro děti široký výběr takových bot s rozdělením podle disciplíny. Zkušenosti přenášené z obuvi pro dospělé zaručují vynikající parametry, výkon a především bezpečnost chodidel. Nejlepší New Balance kopačky.

Mikina a tepláky

Pokud vaše dítě cvičí během chladnějších dnů venku, ujistěte se, že má s sebou vhodné sportovní oblečení s dlouhým rukávem. Nejlepší v tomto případě budou mikiny a tepláky New Balance. Dětské sportovní mikiny by měly chránit před větrem a mírným chladem. To je důležité pro zdraví vašeho dítěte a zejména pro jeho svaly, které mohou být vystaveny riziku zranění v případě příliš velkého nachlazení. Teplákové soupravy by naopak měly být o něco větší, aby se pod ně vešly šortky. New Balance vám přináší mnoho modelů, které splňují tyto požadavky. Nejoblíbenější jsou tepláky a mikiny s technologií NB Dry – systémem vynikající prodyšnosti. Jak vybrat bezecke boty do terenu?

Čepice

Mírně zateplené čepice i kšiltovky jsou stejně důležité. Když teploty klesnou, zateplená čepice chrání hlavu a uši před zamrznutím. Kšiltovky se naopak hodí během slunečných horkých letních dnů. Nezapomeňte také na tento prvek oblečení malého sportovce. Nic není při sportu otravnější než ostré slunce nebo chlad.

Takže pokud vaše dítě miluje běh, fotbal nebo jiný sport, ujistěte se, že má vhodné dětské sportovní oblečení. Díky němu bude jeho aktivní trávení času ještě příjemnější. Jak změřit nohu? Vyberte správnou velikost! A především to zajistí jeho bezpečnost a zdraví.