Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Velikost

Barva

Určení

Šířka

Kolekce 2002(24)

Skrýt filtry

Pánské boty New Balance 2002 – design a závan luxusu

Pánská obuv New Balance 2002 - výrazná, charakteristická a designová a zároveň velmi všestranná. Ačkoli kdysi to byly luxusní výrobky, obtížně přístupné a jen pro vyvolené, dnes jsou stále luxusní, ale dostupné všem. Svůj původ mají v roce 2010, kdy byly navrženy jako technologicky nejvyspělejší běžecké boty. V té době byly považovány za naprosto jedinečný a jednoznačně luxusní produkt, jehož dostupnost byla velmi omezená, o čemž svědčily prázdné regály obchodů.

Men's New Balance 2002 – streetwearová klasika s běžeckými kořeny

Od té doby se pánská obuv New Balance 2002 dočkala mnoha limitovaných kolekcí, což utvrzuje její fanoušky v přesvědčení, že tyto boty jsou naprosto jedinečné. I když byly původně určené na běh, dnes jsou dokonalým prvkem každodenní a lifestylové módy. Vybírají si je fanoušci streetwearového stylu, stejně jako lidé, kteří dávají přednost univerzálním řešením držícím se v neformálním, nezávazném stylu. Tyto pánské běžecké boty se vyznačují poměrně masivní siluetou a poutavým designem, ale přesto jsou univerzálním doplňkem různých stylizací.

Kvalita a trvanlivost NB 2002

Pánské běžecké boty New Balance 2002 jsou nejen módní, ale také velmi funkční. Použití speciálních technologií zajišťuje vynikající komfort nošení. Gumová podrážka N-Durance pod podpatkem zvyšuje pevnost a odolnost, zatímco dodatečná technologie Stability Web poskytuje optimální oporu ve střední části chodidla.

Pánské tenisky New Balance 2002 – proč stojí za to?

Při výběru obuvi ze série New Balance 2002 si můžete být jisti, že si vybíráte high-tech produkt, který přitahuje pozornost svým módním designem a zároveň je všestranný a funkční. Výrobce nabízí plné velikosti pro pánskou obuv, v závislosti na modelu od rozměru 40 do 47,5. Pokud hledáte boty, které doplní váš streetwear nebo každodenní ležérní styl, pánské boty New Balance 2002 jsou skvělou volbou.