Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Velikost

Barva

Určení

Šířka

Rozsah slev

Kolekce 2002(23)

Skrýt filtry

Pánské boty New Balance 2002 – design a závan luxusu

Pánská obuv New Balance 2002 - výrazná, charakteristická a designová a zároveň velmi všestranná. Ačkoli kdysi to byly luxusní výrobky, obtížně přístupné a jen pro vyvolené, dnes jsou stále luxusní, ale dostupné všem. Svůj původ mají v roce 2010, kdy byly navrženy jako technologicky nejvyspělejší běžecké boty. V té době byly považovány za naprosto jedinečný a jednoznačně luxusní produkt, jehož dostupnost byla velmi omezená, o čemž svědčily prázdné regály obchodů. Vyberte si pánské ponožky.

Men's New Balance 2002 – streetwearová klasika s běžeckými kořeny

Od té doby se pánská obuv New Balance 2002 dočkala mnoha limitovaných kolekcí, což utvrzuje její fanoušky v přesvědčení, že tyto boty jsou naprosto jedinečné. I když byly původně určené na běh, dnes jsou dokonalým prvkem každodenní a lifestylové módy. Vybírají si je fanoušci streetwearového stylu, stejně jako lidé, kteří dávají přednost univerzálním řešením držícím se v neformálním, nezávazném stylu. Tyto pánské běžecké boty se vyznačují poměrně masivní siluetou a poutavým designem, ale přesto jsou univerzálním doplňkem různých stylizací. Jaký pánský batoh do práce?

Kvalita a trvanlivost NB 2002

Pánské běžecké boty New Balance 2002 jsou nejen módní, ale také velmi funkční. Použití speciálních technologií zajišťuje vynikající komfort nošení. Gumová podrážka N-Durance pod podpatkem zvyšuje pevnost a odolnost, zatímco dodatečná technologie Stability Web poskytuje optimální oporu ve střední části chodidla. Nejlepší bezecke boty do terenu.

Pánské tenisky New Balance 2002 – proč stojí za to?

Při výběru obuvi ze série New Balance 2002 si můžete být jisti, že si vybíráte high-tech produkt, který přitahuje pozornost svým módním designem a zároveň je všestranný a funkční. Výrobce nabízí plné velikosti pro pánskou obuv, v závislosti na modelu od rozměru 40 do 47,5. Pokud hledáte boty, které doplní váš streetwear nebo každodenní ležérní styl, pánské boty New Balance 2002 jsou skvělou volbou. Naučte sejak vyčistit bílé boty.