Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Určení

Barva

Velikost

Rozsah slev

Mikiny(86)

Skrýt filtry

Pánské mikiny

Pro jakou pánskou mikinu se rozhodnout? Je to těžká volba, zejména proto, že nabídka je široká: nabízíme pánské mikiny s kapucí a mikiny na zip i klasické mikiny bez kapuce. Kromě toho naleznete naše mikiny v mnoha barvách a velikostech. Takže pokud vás zajímá, který produkt si vybrat, prohlédněte si nabídku našeho e-shopu New Balance.

Pánské mikiny – jaké jsou v nabídce?

Pánské mikiny jsou nadčasovou součástí oblečení. Nejlepší vzory a barvy se mění, ale klasika, jakou je pánská mikina s kapucí na zip, určitě ještě dlouho nevyjde z módy. Kromě toho jsou mikiny všestranné a velmi praktické. Pokud vám je horko, stačí si mikinu rozepnout a okamžitě ucítíte rozdíl. V New Balance máme široký sortiment pánských mikin, ve kterém si jistě najdete pro sebe tu pravou. Pánská bílá mikina? Nebo možná černá či barevná?

Pánské mikiny bez kapuce – pociťte retro vlnu

Nejste fanouškem kapucí a místo mikiny s kapucí si raději zvolíte pánskou mikinu oblékanou přes hlavu? New Balance nabízí také široký výběr mikin bez kapuce. Je to klasický styl, který se vám jistě bude hodit! Přemýšlíte, kterou mikinu si vybrat? Nejprve se podívejte na rozměry výrobku, který si plánujete koupit, a porovnejte je s těmi, které již máte. Toto je nejjednodušší způsob, pokud si plánujete koupit mikinu online. Kromě toho stojí za to podívat se na ostatní kousky z vašeho šatníku, jako jsou pánské tepláky, abyste s nimi sladili svoji novou mikinu!

Pánská mikina na zip – pohodlné a módní řešení

Pánské mikiny na zip jsou nadčasové svým vzhledem, který nikdy nevyjde z módy. Nezapomeňte si ověřit rozměry mikiny, aby bylo její nošení pro vás pohodlné. Mikina na zip je bezpochyby velmi praktické řešení pro muže, zejména v kombinaci s krátkými sportovními šortkami. Podívejte se na nabídku New Balance a určitě najdete pro sebe tu správnou mikinu. Podívejte se na naše jedinečné sportovní bundy pro každou příležitost.

E-shop New Balance – vyberte si sportovní oblečení přizpůsobené vašemu rytmu

New Balance se specializuje na výrobu a prodej špičkových produktů určených pro různé sporty. Za 106 let své existence vytvořila New Balance nové standardy, pokud jde o funkčnost a jedinečný styl sportovní módy včetně pánských mikin. Slaďte svůj styl s nejmódnějšími pánskými sportovními doplňky.

Často kladené dotazy

Najdu v nabídce New Balance pro sebe ideální pánskou mikinu?

E-shop New Balance nabízí pánské mikiny, vesty a zbytek oblečení pro muže a ženy, kteří milují sport. Navíc v naší nabídce naleznete inovativní oblečení a obuv za překvapivě nízké ceny.

Jaký materiál mikiny je nejlepší?

Fyzická aktivita je doprovázena zvýšeným pocením, takže nejlépe budou mikiny vyrobeny z přírodních materiálů, zejména bavlny. Pánské mikiny, navzdory svému původnímu účelu, nejsou určeny pouze pro sport. Je běžné chodit v nich každý den, proto je vhodné zvolit přirozenou, pro tělo příjemnou tkaninu.

Vybrat si mikinu s kapucí nebo bez?

Pokud ji plánujete využívat hlavně pro dynamické outdoorové sporty, jako je basketbal, bude lepší volba mikina bez kapuce kvůli hrozbě zachycení kapuce jiným hráčům, což může mít za následek zranění. Pokud ji plánujete nosit spíše v rekreačních podmínkách, rozhlédněte se po funkční mikině s kapucí.