New Balance Fresh Foam Vongo v5 - WVNGOBM5New Balance Fresh Foam Vongo v5 - WVNGOBM5New Balance Fresh Foam Vongo v5 - WVNGOBM5New Balance Fresh Foam Vongo v5 - WVNGOBM5New Balance Fresh Foam Vongo v5 - WVNGOBM5

New Balance Fresh Foam Vongo v5 - WVNGOBM5

Dámské
Barva: Oranžová
  • Výrobek dostupný
Zvolit velikost:
Tabulka velikostí
36
Velikost není dostupná
36,5
Velikost není dostupná
37
Velikost není dostupná
37,5
Velikost není dostupná
383940
Velikost není dostupná
40,5
Velikost není dostupná
41
Velikost není dostupná
41,5
Velikost není dostupná
Zvolit šířka:
B
(4) hodnocení
Zadat dotaz k tomuto předmětu
Přidat k oblíbeným

Předpokládaný čas doručení zásilky 3 pracovní dny.

Popis výrobku

Boty New Balance New Balance Fresh Foam Vongo v5 - WVNGOBM5

Vongo v5 je určen pro osoby s neutrálními nebo lehce pronujícími chodidly, pro běhání na tvrdých površích. Ve vnitřní podrážce je použita technologie FreshFoam, tedy pěna, která absorbuje otřesy a vrací energii při odrazu. Za stabilizaci zodpovídají asymetrický klip v opatku, hexagonální uspořádání pěny a zářez ve vnější podrážce od prstů k patě. Svršek, jenž je vyroben technologií HypoKnit, je bezešvý a vzdušný. Speciální lem místo jazyka zajišťuje, že bota lépe padne na chodidlo. Nízký, 8-milimetrový drop napomáhá dopadu na nárt. Vongo5, to je dobře odpružený, stabilní a bezpečný model určený pro každodenní trénink. Specifikace: - Váhy: 222 gram - 8-mm drop. Technologie: Fresh Foam - inovační lehká pružná pěna s velkou odolností proti deformacím. Vhodná struktura zajišťuje správnou měkkost a vhodnou ochranu kloubů během delších tréninků. HypoKnit - svršek, který se přizpůsobuje tvaru chodidla, pro pružný a přirozený pohyb. Asymmetrical heel counter - sytém stabilizující zadní část chodidla.
  • Značka: New Balance
  • Model: WVNGOBM5
  • Druh: Obuv
  • Pro koho: Pro ni
  • Určení: Boty na běhání, Pronace
  • Výška podrážky: 8 mm
  • Barva: Oranžová

Názory (4)

Zobrazit hodnocení
17.09.2022
Iwona
Pianka zapewnia lekkość i dynamikę. Super stabilne. Bardzo wszechstronne obuwie. Nie spodziewałam się, że będąc takie lekkie mogą być tak trwałe.
13.09.2022
Iwona
06.09.2022
ARKADIUSZ
Bardzo lekki przewiewne. Super się biega. Polecam
09.08.2022
Katarzyna