Doprava a vrácení zdarmaVíce
Přihlásit se k odběru newsletteru

Vyber

Barva

Velikost

Určení

Šířka

Výška podrážky

Kolekce

Kategorie

Rozsah slev

NEUTRÁLNÍ / SUPINACE(53)

Skrýt filtry

Dámské supinační a neutrální běžecké boty z nabídky New Balance?

Dámské neutrální běžecké boty jsou ideální, pokud máte neutrální nebo mírně pronační chodidla. V našem obchodě najdete modely, které jsou mimořádně pohodlné a vydrží mnoho sezón i při intenzivním používání.

Co je to supinace nohy?

Pokud vás zajímá, jak vybrat běžecké boty, je užitečné vědět, co znamená neutrální a supinační obuv. Její konstrukce souvisí s pronací, což je způsob, jakým jsou nohy umístěny během pohybu. Můžete mít:

  • přirozenou chůzi, což znamená, že se celé chodidlo dotýká země naplocho, zatímco pata se otáčí asi o 15 stupňů a při zvedání se odrážíte všemi prsty najednou;
  • nedostatečnou pronaci nebo supinaci – charakteristické pro ni je, že se země dotýká pouze vnitřní část chodidla a odrážíte se pouze od malých prstů.

Neutrální dámské boty na běhání, které můžete zakoupit v našem e-shopu, jsou ideální volbou jak pro ty, kteří mají neutrální chodidlo, tak pro ty, kteří mají supinaci.

Přečtěte si také: Na co nezapomenout, pokud chcete začít běhat?

Proč byste si měli koupit supinační dámské běžecké boty od New Balance?

Nabízíme vysoce kvalitní supinační/neutrální běžeckou obuv, která se skvěle hodí do různých podmínek. Můžete ji nosit jak během horkého dne, tak i během mírně chladnějších dnů, včetně deštivých.

Neutrální dámské běžecké boty, stejně jako ostatní kategorie obuvi New Balance, například běžecké boty na terénní běh, jsou velmi pohodlné na nošení. To je dáno skutečností, že:

  • mají lehkou konstrukci, která snižuje námahu při zvedání a spouštění nohou;
  • poskytují stabilitu při běhu – tu zajišťuje vhodná směs vláken ve střední části podešve;
  • zaručují účinnou ventilaci, která je důležitá zejména v horkých dnech – díky síťovině se nohy nadměrně nepotí.

Supinační běžecké boty New Balance pro ženy jsou také velmi odolné. Vliv na to má například běhoun vnitřní podrážky, který je vyroben z pryže odolné proti poškození.

Které neutrální dámské běžecké boty z řady New Balance se vyplatí vybrat?

Bez ohledu na to, jaký styl preferujete a zda jsou vaše nohy neutrální nebo supinační, obuv dostupná v našem e-shopu splní vaše očekávání. Z mnoha modelů doporučujeme například New Balance FuelCell SC Elite. Výrazná rekuperace energie díky desce z uhlíkových vláken a minimálnímu vrstvení materiálu znamená maximální podporu pro vaše nohy během pohybu.

Dalším neméně zajímavým tipem pro ženy je model New Balance Fresh Foam X 880. Konstrukce využívá lehkou a pružnou pěnu, která se vyznačuje vysokou odolností proti deformaci, takže při běhu poskytne výjimečné pohodlí.

Potřebujete nejen obuv, ale také běžecké oblečení? Podívejte se na řadu legín New Balance.